سازمان ,مهندس ,روستایی ,تعاون ,استان ,غفاری ,تعاون روستایی ,حسین غفاری ,مدیر سابق ,سازمان تعاون ,مهندس حسین ,سازمان تعاون روستایی ,سازمان مرکزی
خداحافظی یکی دیگر از بازماندگان دولت دهم / محمد فام از سازمان تعاون روستایی رفت / یک مدیر اصولگرا جانشین یک اصولگرای دیگر شد

خداحافظی یکی دیگر از بازماندگان دولت دهم / محمد فام از سازمان تعاون روستایی رفت / یک مدیر اصولگرا جانشین یک اصولگرای دیگر شد

پایگاه خبری تدبیروامید ؛ طی حکمی از سوی مهندس حسن صفایی رییس هیت مدیره و مدیرعامل  سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور ، مهندس حسین غفاری به عنوان سرپرست سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی منصوب شد .

غفاری از نیروهای درون سازمانی جهاد کشاوری استان میباشد که در دولتهای نهم و دهم  مسولیت معاونت توسعه و منابع انسانی سازمان و نیز مدیریت برنامه و بودجه را بر عهده داشته است وی که نزدیک به ۳۳ سال سابقه فعالیت در سازمان را دارد در غیاب مدیران جوان و توانمند!!  هنوز در مناسب مدیریتی به کار گرفته میشود . مهندس غفاری از جهت گرایش سیاسی از اصولگرایان بوده و طبق شنیده ها در انتخابات اخیر ریاست جمهوری در ستاد دکتر ولایتی حضور داشته است . بر اساس این گزارش سرپرست جدید هرچند از لحاظ گرایش سیاسی با مدیر سابق در یک طیف و گروه هستند ولی از از نظر توانمندی و مدیریت از عبدالله فام ضعیف تر است .

مهندس کریم مهری ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان که از بدو ورود به این سازمان رفتار بسیار مهربانانه با مدیران اصولگرای سازمان داشته و به جز دو سه مورد ، از مدیران و کارشناسان توانمند  اصلاح طلب استفاده نکرده است و بعد از گذشت نزدیک به دوسال از حضور وی بر سازمان بسیار عریض و طویل جهاد کشاورزی حضور مدیران حامی دولت در مناسب مدیریتی بسیار کمرنگ است .

هرچند که مهری با حمایت یکی از اصلاح طلبان سرشناس شمالغرب کشور به این سمت منصوب شده است ولی با بی مهری هایی که در حق دوستداران دولت شده است موجب نارضایتی طیف وسیعی از اصلاح طلبان را فراهم کرده است .

مهندس کریم مهری در آئین تودیع و معارفه مدیر جدید سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی که با حضور مهندس قلفی عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و با آرزوی سلامتی و تندرستی برای تمامی جانبازان و ایثارگران جنگ تحمیلی و با تشکر از زحمات مهندس عبداله محمدفام مدیر سابق تعاون روستایی استان و آرزوی موفقیت و توفیقات روز افزون برای مهندس حسین غفاری سرپرست جدید این سازمان گفت: تولیدات باغی و زراعی استان برابر آزمایشات شبکه بهداشت و درمان سالم ترین محصولات در تامین غذایی مردم بحساب می آیند و سازمان جهادکشاورزی استان به این موضوع افتخار می کند. وی گفت: سازمان مرکزی تعاون روستائی ایران، وظایف تعاونی های روستایی استانها را بروز رسانی نکرده است، لذا در استانها هم مدیریت های تعاون روستایی رسالت خود را آنچنان که باید بدانند و در راستای رسالت و وظایف خود گام بردارند، نمی دانند و این مسئله موجب اغفال و ناکارآمدی تشکل های کشاورزی شده است.

گفتنی است در این مراسم از خدمات مهندس عبداله محمدفام مدیر سابق تعاون روستایی استان تقدیر و مهندس حسین غفاری به عنوان سرپرست مدیریت این سازمان در استان معرفی شد.

منبع اصلی مطلب : امیررضا
برچسب ها : سازمان ,مهندس ,روستایی ,تعاون ,استان ,غفاری ,تعاون روستایی ,حسین غفاری ,مدیر سابق ,سازمان تعاون ,مهندس حسین ,سازمان تعاون روستایی ,سازمان مرکزی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه :